Paskatinimai ir apdovanojimai

NOMINACIJA „UŽ SOLIDARUMĄ“

2022 m. gegužės 26 d. buvo paskelbti ir apdovanoti ryškiausi 12-ojo Klaipėdos laivų parado dalyviai. Tarp komisijos favoritų – Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos žvejybos kontrolės laivas „Vakaris“. Laivui ir jo įgulai, įvertinus mėlynos ir geltonos spalvos puošybos akcentus, skirta nominacija už solidarumą.

Pretenduoti į publikos numylėtinių, išradingiausių, linksmiausių ir spalvingiausių laivų nominacijas galėjo parade iš anksto užsiregistravę laivai. Jų šiemet buvo 47. Įspūdingiausius laivus rinko specialiai sudaryta komisija. Balsuoti už labiausiai patikusius laivus galėjo ir renginį stebėję žiūrovai.

 

NOMINACIJA „UŽ ELEGANTIŠKUMĄ IR GERĄ NUOTAIKĄ“

2019 m. gegužės 23 d. buvo pagerbti ryškiausi 10-ojo Klaipėdos laivų parado dalyviai. Tarp nugalėtojų – Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos laivas „Vakaris“. Laivui ir jo įgulai skirta nominacija „Už elegantiškumą ir gerą nuotaiką“.

Pretenduoti į nominacijas, kurių šiemet įsteigta tiek, kiek metų Klaipėdos laivų paradui – 10, galėjo dalyvauti parade iš anksto užsiregistravę laivai. Jų šiemet buvo daug kaip niekad iki šiol – net 69!

Įspūdingiausius laivus rinko specialiai sydaryta komisija. Balsuoti už labiausiai patikusius laivus galėjo ir tiesiogiai internetu renginį stebėję žiūrovai. Iš viso balsavo per pusantro tūkstančio žiūrovų.

Atnaujinimo data: 2023-10-17